Forum Warszawa

Pełna wersja: Wynajem busa na firmowy wyjazd?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Chodzi o wyjazd kilkunastoosobową grupą na szkolenie.
Zastanawiam się nad tym jak zorganizować transport i wydaje mi się, że póki co najwięcej sensu ma wynajem minibusa, razem z kierowcą.
Tutaj http://www.altbus.pl/ zresztą znalazłam jedną taką ofertę.
Możecie doradzić czy to dobry pomysł? Może ktoś miał podobną sytuację i podpowie jak sam to załatwił? Bo jakoś nie uśmiecha mi się delegować każdego pracownika własnym samochodem.
hmm to zalezy jakie masz srodki na taka wyprawe? Mozna zaladowac ludzi do busa, a mozna wynajac kilka aut i w ten sposob zalatwic cala wycieczke? Na pewno komfort jazdy bedzie wiekszy niz busem, a cenowo? - spojrzcie np na wypozyczalnie samochodow Your-Car z Warszawy: http://www.your-car.pl/ - tez nie jest to jakis duzy koszt.
Faktycznie wynajem takiego busa nie jest dużym wydatkiem, a można nim zabrać nawet 9 podróżujących osób. W wielu sytuacjach może to być faktycznie bardzo wygodne rozwiązanie. Polecam rzucić okiem na stronę http://busywynajem.eu/, gdzie znajdziecie ofertę na nowe busy marki Opel. Podróż nowym autem na pewno będzie bezpieczna i wygodna.
Moja firma często korzysta z usług firmy http://www.bus-transport.eu/ . Przy wyjeździe na szkolenie czy konferencję to idealne rozwiązanie. Zawsze mamy transport pod bokiem. Kierowca jest cały czas do dyspozycji. Ostatnio dzięki temu mogliśmy skorzystać z wycieczki na zamek organizowanej przez hotel, w którym było szkolenie. To bardzo wygodne rozwiązanie.
Przekierowanie