Forum Warszawa

Pełna wersja: Halo halo przyszłe Mamy
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Zapraszamy na bezpłatne spotkanie dla przyszłych i młodych mam z cyklu Akademia MamaPyta.pl.

PROGRAM:
ABC poród – lek. med. Krzysztof Pancześnik, ginekolog położnik, Centrum Medyczne Damiana
Woda w diecie przyszłej i karmiącej mamy – fakty i mity – Aleksandra Kozłowska, Warszawski Uniwersytet Medyczny
Standardy opieki okołoporodowej – Daria Omulecka, Fundacja Rodzić po Ludzku
Krew pępowinowa – cenne źródło komórek macierzystych – Justyna Morgaś, Bank Komórek Macierzystych NOVUM
Poród rodzinny, rodzić z doulą? – Izabela Frankowska, doula, Stowarzyszenie DOULA w Polsce, doule3
Mleko mamy to więcej niż pokarm – dr n biol. Aleksandra Wesołowska, prezes Fundacji Bank Mleka Kobiecego
Jak wspomagać zdrowie i prawidłowy rozwój dziecka – Sequoia
Mamo, tato, co Ty na to? O opiece, pielęgnacji i rozwoju małego dziecka – Paweł Zawitkowski, fizjoterapeuta NDT-Bobath, konsultant Kliniki Neonatologii i Intensywnej Terapii Noworodka w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie.

ponadto:
pokaz wiązania chust – LennyLamb
bra-fitting, czyli jaki ja właściwie mam rozmiar? – warsztat dopasowania staników
pokaz niemedycznych metod ułatwiających poród

Termin: 27 września 2013, Sala Żółta, Budynek FOCUS, Al. Armii Ludowej 26, Warszawa
Czas trwania: 12:00 - 16:15

Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego jaki można znaleźć na stronie www.mamapyta.pl.
Możecie sprawdzić również fundację Avalon - http://www.fundacjaavalon.pl/nasi_beneficjenc i/zaloz_subkonto.html . Jest możliwość założenia własnego subkonta. Dla tych co chcą pomagać, również mogą zajrzeć na tę stronę.
Zastanawiam się nad zmianą ginekologa. Nie jestem zadowolona z usług tego,u którego obecnie jestem. Co sądzicie o zapisywaniu się na NFZ przez Internet https://swiatprzychodni.pl/specjalnosci/...g/wroclaw/ ? Które centrum we Wrocławiu byście wybrały?
Cóż, dobry ginekolog to podstawa. Przy czym oczekując na poród, warto zaopatrzyć się w środki, które skutecznie zwalczą zapalenie krocza . Przypadłość ta jest niestety dość częsta, wobec czego należy tutaj możliwie jak najszybciej podjąć skuteczne działania.
Ja jestem z Trójmiasta, aktualnie szukam sprawdzonego ginekologa z tych okolic. Znalazłam ostatnio fajna ofertę https://medicapark.pl ale nigdy u nich nie byłam, na szczęście w swoich szeregach maja również kobietę ginekolog na czym najbardziej mi zależało. Chyba że wy macie jakiegoś lekarza do polecenia?
Przekierowanie