Chciałby zapisać się na naukę gry w tenisa i szukam jakiegoś kursu z trenerem. Pierwsze co do mnie trafiło to ten organizowany przez klub Tuan z Piaseczna
http://klub.tuanclub.pl/oferta/tenis/tenis-xpress Co o nim sądzicie? W opisie wygląda obiecująco - program dla dorosłych, 6 tygodni z trenerem i wyposażeniem, za 405zł. Czy znacie jakieś inne oferty z Warszawy i okolic?
No nie wiem czy Twój kurs jest tańszy niż w Tuan Club. Nie wiem czy zauważyłeś/aś ale na podanej przez Ciebie stronie jest napisane 135 zł za GODZINĘ. A na
http://klub.tuanclub.pl/oferta/tenis/tenis-xpress jest informacja że 405zł to cena za 9-godzinny kurs z trenerem i wynajętym sprzętem. I co bardziej się opłaca? Poza tym Twój kurs odbywa się w Poznaniu a my jesteśmy zainteresowani ofertami z Warszawy i okolic.
O Tuan Club słyszałam wiele dobrego. Z tego co się orientuję to trenują tam tacy zawodnicy, jak np. Radwańskie, Jans-Ignacik, Frystenberg, Matkowski... zatem to mówi samo za siebie. Cena kursu jak dla mnie jest atrakcyjna i zachęca, tym bardziej, że w cenę jest wliczone: wynajęcie kortu, naukę z instruktorem, oraz sprzęt niezbędny do nauki gry: rakiety, piłki. Sama zastanawiam się nad zapisaniem na kurs Tenis Xpress, bo od jakiegoś czasu interesuję się tym sportem.

Gracie może w squasha? Bardzo fajny sport. Można się przy nim zrelaksować i rozładować energię. Sprawdźcie
www.squashandsport.pl . Znajdziecie tutaj profesjonalny sprzęt do squasha.
Witajcie. Wyszukuję strony internetowej, na której znajdę praktyczne wskazówki dotyczące skutecznego uczenia się. Zależy mi na informacjach obejmujących techniki naukowe, organizację czasu oraz motywację do kontynuowania procesu edukacyjnego. Czy ktoś z Was zna wartościowe źródła online w tej dziedzinie?
https://expresskaszubski.pl/pl/662_artyk...cyjny.html co sądzicie o tej stronie ?