Forum Warszawa

Pełna wersja: Gdzie kupić dobry kompresor
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Elo. Szukam sklepu gdzie będę mógł kupić dobry kompresor sprężonego powietrza. Coś polecicie w tym temacie ? Wiem że w marketach są jakieś ale nie chce żadnego złomu tylko porządny sprzęt który będzie mi służył na lata. Znalazłem ciekawą firmę która zajmuje się sprzedażą http://www.machair.pl Co o tym sądzicie ? Ktoś słyszał coś na ich temat ? Byłym bardzo wdzięczny za Waszą pomoc.
Z pewnością dobre kompresory znajdziecie w Air Service. Jest to również miejsce gdzie oferują naprawa kompresory warszawa. Według mnie miejsce godne polecenia.
W marketach budowalnych możesz kupić taki sprzęt różnych marek. Jeśli szukasz w sieci, to tutaj masz jeden ranking http://www.budujesz.pl/wiadomosc/ranking...presory/88
Rozumiem, że chodzi raczej o kompresor do profesjonalnych zastosowań? W takim razie polecam sklep Elektron Online, który w swoim katalogu ma kompresory w przedziale cenowym od 600 do prawie 2500 zł - http://elektrononline.pl/szukaj-kompresor.
Przekierowanie