Forum Warszawa
piwniczka na wino - Wersja do druku

+- Forum Warszawa (http://www.forumwarszawa.com.pl)
+-- Dział: Warszawa (/forum-1.html)
+--- Dział: Ogólnie (/forum-2.html)
+--- Wątek: piwniczka na wino (/thread-2551.html)



piwniczka na wino - KonradW - 04-30-2019 08:26 AM

Dobra jakościowo i przestronna piwniczka na wino dla mnie przez firmę http://ogrodypoolex.pl/ogrody_oferta/piwniczki-na-wino/. Polecam usługa na najwyższym poziomie.


RE: piwniczka na wino - Andrzej55 - 11-04-2020 07:15 AM

Taka piwniczka to moje marzenie, ale póki co muszę poczekać na jego realizację, dlatego generalnie nie kupuję w Faktorii Win więcej jak kilka butelek. Zresztą mam tam nawet swojego faworyta, a konkretnie grigio o bardzo przyjemnym smaku i pięknej barwieUśmiech.


RE: piwniczka na wino - Maniuss - 03-06-2021 08:57 AM

Sam marzę o takiej piwniczce. Póki co wino własnej roboty przechowuję na regale w piwnicy. Kilka lat temu posadziłem też winogrona, które zaczęły obiecująco owocować w zeszłym roku. Mam nadzieję, że w tym będzie podobnie i zrobię z nich wino. Jeśli chcecie posadzić u siebie to polecam https://wszystkodlaogrodu.pl/kategoria-produktu/rosliny/pnacza


RE: piwniczka na wino - twist - 01-26-2022 11:21 AM

Warto także wiedzieć, gdzie najlepiej kupować różne rodzaje win. Bardzo duży wybór ma na przykład ten sklep z winem: https://winayo.pl/pl/k/wina. Często robię u nich zakupy bo można znaleźć w ich ofercie najróżniejsze wina z całego świata.


RE: piwniczka na wino - Ajlar - 05-03-2022 02:44 PM

No to do takiej domowej piwniczki na wino aż się prosi, aby tam stało...domowe wino, prawda? Uśmiech Podrzucę Wam sprawdzony przepis na wino z malin: https://superbutelki.pl/pl/blog/Przepis-na-domowe-wino-z-malin/54 Jest pyszne, nie za słodkie, ale uwaga - czasem "wchodzi" jak kompot i po wstaniu można mieć problemy z zachowaniem równowagiUśmiech Tak więc - trzeba uważać, wszystko z umiaremUśmiech